Kalendarz zajęć (Zdrofit Stegny)

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 15 do 21-07-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30  
55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

 
55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

     
06:45
55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

 
55 min

CROSS TRAINING

Łukasz Jb.

 
55 min

CROSS TRAINING

Łukasz Jb.

   
07:30  
25 min

30' MOBILITY

Tomek Ch.

 
25 min

30' MOBILITY

Tomek Ch.

     
08:15          
55 min

ROWERY S

Tomasz N.

ZASTĘPSTWO

 
08:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia S.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka M.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Ewa U.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mariusz M.

55 min

CROSS TRAINING

Łukasz Jb.

 
09:00  
55 min

TBC+STRETCH

Ania B.

 
55 min

TBC+STRETCH

Ania B.

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

 
09:15          
55 min

ROWERY S

Tomasz N.

ZASTĘPSTWO

 
09:30  
55 min

JOGA

Agnieszka M.

55 min

PILATES

Ewa U.

55 min

JOGA

Agnieszka M.

55 min

FIT BALL

Mariusz M.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Łukasz Jb.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Tomek Z.

10:00
55 min

AKTYWNY SENIOR

Patrycja Br.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA GOLD

Ania B.

55 min

AKTYWNY SENIOR

Michalina B.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA GOLD

Ania B.

55 min

PILATES

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

55 min

TBC

Ewa U.

 
10:15          
55 min

ROWERY S

Tomasz N.

ZASTĘPSTWO

 
10:30          
55 min

CROSS TRAINING

Łukasz Jb.

55 min

TBC

Tomek Z.

11:00
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Br.

ZASTĘPSTWO

   
25 min

30' KRĘGOSŁUP

Patrycja Br.

ZASTĘPSTWO

55 min

DLA MAM

Laila M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

 
11:30      
25 min

30' STRETCH

Patrycja Br.

ZASTĘPSTWO

   
55 min

FAT BURNING

Tomek Z.

12:00
25 min

30' BRZUCH

Patrycja Br.

ZASTĘPSTWO

 
25 min

30' KRĘGOSŁUP

Laila M.

 
25 min

30' KRĘGOSŁUP

Laila M.

   
12:30    
25 min

30' STRETCH

Laila M.

 
25 min

30' BRZUCH

Laila M.

 
55 min

STRETCHING

Tomek Z.

13:00    
55 min

DLA MAM

Laila M.

       
13:30          
25 min

30' TABATA

Milena M.

 
14:00          
25 min

30' POŚLADKI

Milena M.

 
14:30          
55 min

STRETCHING

Milena M.

 
16:00          
55 min

TBC

Zuzia W.

ZASTĘPSTWO

 
16:15            
55 min

ROWERY S

Asia B.

16:30            
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Laila M.

16:45      
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min

CROSS TRAINING

Łukasz Jb.

   
17:00    
25 min

30' BRZUCH

Milena M.

55 min

TBC

Natalia L.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Zuzia W.

ZASTĘPSTWO

 
17:15
55 min

CROSS TRAINING

Łukasz Jb.

       
55 min

ROWERY T

Adam St.

55 min

ROWERY S

Asia B.

17:30    
25 min

30' POŚLADKI

Milena M.

55 min

Adrian C.

55 min

ZUMBA

Ania B.

 
55 min

TBC

Laila M.

55 min

TBC

Ewa U.

     
17:45  
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Kamil Kc.

55 min

CROSS TRAINING

Karol S.

 
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Karol S.

 
55 min

Emilia W.

18:00  
55 min

ZUMBA

Oliwier Z.

55 min

POWER BAR

Milena M.

55 min

ZUMBA

Oliwier Z.

55 min

PILATES

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

   
18:15
25 min

30' MOBILITY

Emilia W.

55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

 
55 min

CROSS TRAINING

Kamil Kc.

55 min

ROWERY T

Adam St.

55 min

ROWERY T

Adam St.

55 min

ROWERY S

Asia B.

18:30
55 min

Ania B.

55 min

ABT

Laila M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Adrian C.

55 min

TABATA TRAINING

Ania B.

 
55 min

POWER BAR

Laila M.

18:45
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Emilia W.

55 min

CROSS TRAINING

Kamil Kc.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Karol S.

 
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Karol S.

 
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Emilia W.

19:00
55 min

POWER BAR

Agata N.

ZASTĘPSTWO

55 min

PILATES

Ania Kr.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA

Stefan J.

55 min

POWER BAR

Mariusz M.

55 min

TBC

Edyta D.

   
19:15  
55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

55 min

ROWERY S

Asia B.

25 min

30' MOBILITY

Kamil Kc.

55 min

ROWERY T

Adam St.

   
   
55 min

ROWERY S

Jacek T.

 
19:30
55 min

TBC

Ania B.

55 min

POWER BAR

Laila M.

55 min

STRONG BY ZUMBA

Ania B.

55 min

FAT BURNING

Adrian C.

55 min

POWER BAR

Ania B.

 
25 min

30' STRETCH

Laila M.

19:45
25 min

30' BRZUCH

Emilia W.

25 min

30' MOBILITY

Kamil Kc.

 
55 min

Emilia W.

55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

 
55 min

MOBILITY

Emilia W.

20:00    
55 min

SALSATION

Marta Dr.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mariusz M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Edyta D.

   
20:15
55 min

CROSS TRAINING

Filip D.

55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

55 min

ROWERY S

Asia B.

55 min

ROWERY S

Jacek T.

     
55 min

ROWERY S

Jacek T.

     
20:30
55 min

ZUMBA

Ania B.

25 min

30' STRETCH

Laila M.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Ania B.

55 min

ZUMBA

Patrycja G.

ZASTĘPSTWO

     
20:45  
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Tomek Ch.

55 min

CROSS TRAINING

Filip D.

25 min

30' GYMNASTICS

Paweł Tr.

   
21:00
55 min

JOGA

Anatolij Cz.

 
55 min

JOGA

Anatolij Cz.

       
21:15
25 min

30' MOBILITY

Filip D.

 
55 min

ROWERY S

Asia B.

       
21:30
55 min

BRZUCH+STRETCH

Milena M.

           
21:45  
25 min

30' GYMNASTICS

Paweł Tr.

 
25 min

30' MOBILITY

Filip D.

     
← →