Kalendarz zajęć (Stegny)

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 17 do 23-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30      
55 min

CROSS TRAINING

Kinga Z.

ZASTĘPSTWO

     
06:45
55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

 
55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

ZASTĘPSTWO

   
07:30      
25 min

30' MOBILITY

Kinga Z.

ZASTĘPSTWO

     
08:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

TBC+STRETCH

Ania B.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Ewa U.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mariusz M.

   
 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka M.

     
09:00      
55 min

TBC+STRETCH

Ania B.

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

 
09:15          
55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

 
09:30
25 min

30' STRETCH

Ania Kn.

ZASTĘPSTWO

55 min

JOGA

Agnieszka M.

55 min

PILATES

Ewa U.

55 min

JOGA

Agnieszka M.

55 min

FIT BALL

Mariusz M.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Emilia W.

ZASTĘPSTWO

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Tomek Z.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Ania B.

         
10:00
55 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka G.

 
55 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka G.

55 min

ZUMBA GOLD

Ania B.

55 min

PILATES

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

55 min

TBC

Ewa U.

 
10:15          
55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

 
10:30  
55 min

ZUMBA GOLD

Ania B.

     
55 min

CROSS TRAINING

Emilia W.

ZASTĘPSTWO

55 min

TBC

Tomek Z.

ZASTĘPSTWO

11:00        
55 min

DLA MAM

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

 
11:30            
55 min

STRETCHING

Tomek Z.

ZASTĘPSTWO

12:00    
25 min

30' KRĘGOSŁUP

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

 
25 min

30' KRĘGOSŁUP

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

   
12:30    
25 min

30' STRETCH

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

 
25 min

30' BRZUCH

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

   
16:00          
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Aneta Cz.

ZASTĘPSTWO

 
16:15            
55 min

ROWERY S

Asia B.

16:30
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Agata A.

55 min

PILATES

Aleksandra O.

       
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Laila M.

16:45      
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

ZASTĘPSTWO

   
17:00      
55 min

TBC

Kamila N.

 
55 min

TBC

Aneta Cz.

ZASTĘPSTWO

 
17:15
55 min

CROSS TRAINING

Emilia W.

ZASTĘPSTWO

       
55 min

ROWERY T

Adam St.

55 min

ROWERY S

Asia B.

17:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agata A.

55 min

TBC

Aleksandra O.

55 min

TBC

Ewa U.

55 min

STRETCHING

Mariola M.

55 min

ZUMBA

Oliwier Z.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

TBC

Laila M.

17:45  
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Kuba W.

ZASTĘPSTWO

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Karol S.

55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

ZASTĘPSTWO

     
18:00
55 min

TBC+STEP

Mariusz M.

55 min

ZUMBA

Oliwier Z.

55 min

POWER BAR

Ania B.

55 min

ZUMBA

Erika L.

55 min

PILATES

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

55 min

PILATES

Aneta Cz.

ZASTĘPSTWO

 
18:15
55 min

ROWERY INTRO

Kamil W.

55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

   
55 min

ROWERY T

Adam St.

 
55 min

ROWERY S

Asia B.

18:30
55 min

INTERWAŁ

Ania B.

55 min

ABT

Laila M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Mariola M.

55 min

TABATA TRAINING

Michalina B.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

POWER BAR

Laila M.

18:45
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Emilia W.

55 min

CROSS TRAINING

Kuba W.

ZASTĘPSTWO

 
25 min

30' MOBILITY

Tomek Ch.

ZASTĘPSTWO

   
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Emilia W.

19:00
55 min

POWER BAR

Mariusz M.

55 min

PILATES

Agnieszka G.

55 min

ZUMBA

Stefan J.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mariusz M.

55 min

TBC

Agata A.

   
19:15  
55 min

ROWERY S

Piotr Kź.

55 min

ROWERY S

Asia B.

55 min

ROWERY S

Jacek T.

     
19:30
55 min

TBC

Ania B.

55 min

POWER BAR

Laila M.

55 min

STRONG BY ZUMBA

Ania B.

55 min

TABATA TRAINING

Mariola M.

55 min

POWER BAR

Michalina B.

ZASTĘPSTWO

 
25 min

30' STRETCH

Laila M.

19:45
25 min

30' BRZUCH

Emilia W.

25 min

30' MOBILITY

Kuba W.

ZASTĘPSTWO

55 min

CROSS TRAINING

Tomek Ch.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Emilia W.

55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

   
20:00
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mariusz M.

55 min

INTERWAŁ

Kamila N.

55 min

ZUMBA

Stefan J.

55 min

POWER BAR

Mariusz M.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agata A.

   
20:15
55 min

CROSS TRAINING

Filip D.

 
55 min

ROWERY S

Asia B.

       
55 min

ROWERY S

Jacek T.

 
20:30
55 min

ZUMBA

Ania B.

25 min

30' STRETCH

Laila M.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Ania B.

55 min

STRONG BY ZUMBA

Katarzyna Gn.

     
20:45  
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min

CROSS TRAINING INTRO (S)

Tomek Ch.

55 min

CROSS TRAINING

Filip D.

25 min

30' GYMNASTICS

Paweł Tr.

   
21:00
55 min

JOGA

Anna K.

55 min

BRZUCH+STRETCH

Kamila N.

55 min

JOGA

Anna K.

       
21:15
25 min

30' MOBILITY

Filip D.

 
55 min

ROWERY S

Asia B.

       
21:30
55 min

TABATA BRZUCH

Ania B.

 
55 min

ZUMBA

Ania B.

55 min

ZUMBA

Katarzyna Gn.

     
21:45  
25 min

30' GYMNASTICS

Paweł Tr.

 
25 min

30' MOBILITY

Filip D.

     
← →